AUTOKLIENT AUTO-LINK AUTONEWSLETTER AUTOSYSTEM

Novinky

AUTOSYSTEM.CZ je nejstarší internetový a mobilní autosalon se skladovými vozy v ČR

AUTOSYSTEM.CZ je první a nejstarší obchodní systém v podpoře prodeje a také v prodeji skladových automobilů v České republice.

Číst více...

Audi představuje studii Audi Q8 sport concept s integrovaným operačním systémem Android

Audi se účastní renomované konference Google I/O pro vývojáře se 7000 přímými účastníky a miliony odborníků z celého světa, připojených prostřednictvím internetu.

Číst více...

Atraktivní médium pro nové automobily

Na českém internetu je řada webů, které se zabývají tématikou automobilů. K nejnavštěvovanějším patří inzertní weby, které však z 90 % nabízí ojeté automobily. Proč je tomu tak, vysvětluje Ing. Jiří Šochman, ředitel společnosti AutoSystem a.s., která se jako jediná v České republice specializuje na prezentaci nových automobilů a související služby pro jejich prodejce.

Číst více...

MAZDA oslovena v rámci projektu nových vozů

MAZDA je další značkou, která byla zástupci společnosti AutoSystem a.s. oslovena v rámci projektu podpory prodeje nových vozů v České republice.

Číst více...

Další spolupracující značkou bude MITSUBISHI

„Značka MITSUBISHI je pro nás důležitým partnerem“, říká ředitel společnosti AutoSystem a.s. Ing. Jiří Šochman. „Je pozitivní, že v čele zastoupení této značky stojí lidé, kteří si váží potenciálu získávaných poptávek a mají zájem, aby řízení jejich správy a řešení bylo na profesionální úrovni“, dodává pan Šochman.

Číst více...

Garanci správného obsahu nabízených nových automobilů zabezpečí aplikace AUTO-LINK společnosti AutoSystem

Internetové projekty byly od samého začátku z důvodu jedinečnosti a nezávislosti stavěné na vlastních technologiích a programech a importované obsahy se jim musely přizpůsobovat. To se netýká jen automobilů, ale i dalších komodit. Výsledkem pak bylo a dosud je, že se obsah, byť správný a z oficiálních zdrojů, musel přizpůsobit nedokonalým, neaktualizovaným a i chybným číselníkům. Výsledkem pak bylo a je, že se nabídka nových vozů nezobrazuje správně.

Číst více...

FORD využije všechny technologie AUTOSYSTEM

Další značkou, která využije všech technologií zaměřených na podporu prodeje nových automobilů, je Ford. Na pondělním jednání zastoupení značky Ford v České republice a firmy AutoSystem s.r.o., to potvrdili zástupci obou subjektů. Dealerská síť Ford tak bude využívat platformu AUTOSYSTEM včetně dalších aplikací AUTO-LINK a AUTOKLIENT.

Číst více...

NISSAN ve své síti podpoří AUTO-LINK

Na pátečním jednání s ředitelem společnosti AutoSystem s.r.o. potvrdili zástupci značky Nissan v ČR podporu aplikaci AUTO-LINK, která je nezbytná pro správný přenos dat nabízených nových vozů. AUTO-LINK je součástí platformy AUTOSYSTEM, která jako jediná v České republice zobrazuje automobily s garantovaným obsahem.

Číst více...

Jak dosáhnout zvyšování prodeje nových vozů?

Prodejem nových automobilů se zabýváme již od roku 1991 a po celou dobu optimalizujeme postupy pro získávání poptávek a jejich správné vyřizování. Průběžnou optimalizací těchto věcí, lze pak dosahovat zvyšování efektivity prodeje a zdrojů poptávek. Výsledkem našich letitých zkušeností jsou systémy, které tuto optimalizaci zajišťují Auto-link a Autoklient.

Číst více...

Kontakt

obchod@autosystem.cz
377 541 499

Správce a provozovatel

AutoSystem a.s.
Vltavínová 4
326 00 Plzeň

IČ: 28027931
DIČ: CZ28027931
B 1911 vedená u Krajského soudu v Plzni