AUTOKLIENT AUTO-LINK AUTONEWSLETTER AUTOSYSTEM

Reference

AUTO IN s.r.o.

AUTO IN s.r.o. Webovou aplikaci AUTO-LINK používáme již více než rok a díky ní jsme schopni jednoduše nabízet a inzerovat naše nová a ojetá skladová vozidla. S příchodem nového Občanského zákoníku a ve vazbě na související právní normy a předpisy ohledně nabízení nových automobilů, jsme řešili, jak inzerovat správně naše automobily. Do té doby u nás tuto věc řešilo několik pracovníků. Zadávali do nabídky a inzerce vozy podle obecných katalogů, které neodpovídají parametrům konkrétních značek. Docházelo k inzerci vozů s nesprávně uvedenou výbavou a zůstávaly nám v nabídce i prodané vozy. Nebyli jsme schopni včas, správně a jednoduše inzerovat všechny skladové vozy. Systém AUTO-LINK nás oslovil nejen svou jednoduchostí, ale hlavně tím, že je napojen na naše interní DMS a tím se bez jakéhokoliv zásahu nabízí a aktualizují všechny skladové vozy z oficiálního zdroje – tedy správně. Navíc vzájemnou komunikací mezi DMS a AUTO-LINK se automaticky smažou z inzerce vozy, na které je vystavena objednávka a jsou prodané.

Vlastní úprava vozů pro inzerci je jednoduchá a intuitivní. Snadno se administrují fotky, vkládají poznámky, dají se vozy označit akcí a pak v jednotné podobě přenést elektronicky, bez zásahu a chyb prodejce, na všechny inzertní weby včetně vlastních webů.

V současné době si dovolím říci, že s tímto systémem máme naprostou kontrolu nad naší inzercí. Nabízíme reálné vozy v reálném čase a za reálnou cenu. Nestane se nám tak, že klameme spotřebitele.

Ing. Josef Boháč
obchodní ředitel společnosti AUTO IN s.r.o.

AUTOSYSTEM a.s.

AUTOSYSTEM a.s. Jako internetová aplikace zprostředkovávající prodej automobilů zákazníkům od jednotlivých obchodních partnerů můžeme webovou aplikaci AUTO-LINK doporučit. Jejím prostřednictvím naši obchodní partneři inzerují svoje skladové vozy vždy aktuálně a hlavně správně. Odstranili se tak dřívější potíže s neúplnou nebo nesprávnou výbavou. Navíc se automobil automaticky maže z nabídky vždy v okamžiku, kdy je uzavřena kupní smlouva a není tak inzerce závislá na lidském faktoru. Jednoduše lze konstatovat, že AUTO-LINK a AUTOSYSTEM ve vzájemné kooperaci zajišťují správnou a aktuální inzerci nezávisle na zaměstnancích obchodních partnerů.

Ing. Jan Mareš
obchodní ředitel společnosti AutoSystem a.s.

AUTOSTYL a.s.

AUTOSTYL a.s. Touto cestou bych Vám chtěl poděkovat za spolupráci, která díky AUTO-LINKu je pro mě snadnější. Pokud mohu hodnotit tento produkt, tak bych ho doporučil všem prodejcům, neboť jím odpadne spousta práce s vyplňováním výbavy. Dále nemusí hlídat, zda inzeruji vozidlo, které již prodali. Dle mé zkušenosti s prací v AUTO-LINKu se jedná o rychlé zadávání inzerce. Několik drobnosti by šlo ještě vylepšit jako je u nového vozidla registrace, nebo zdůraznit ceníkovou cenu a pak příplatkovou výbavu, která je u vozidla a potom slevu, ale to jsou pouze drobnosti. Program je úžasný a já ho můžu jenom chválit.

Jónáš Barnabáš
vedoucí prodeje nové vozy společnosti AUTOSTYL a.s.

Kontakt

obchod@autosystem.cz
377 541 499

Správce a provozovatel

AutoSystem a.s.
Vltavínová 4
326 00 Plzeň

IČ: 28027931
DIČ: CZ28027931
B 1911 vedená u Krajského soudu v Plzni